MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Sesja Narzeczeńska Gdańsk | Pomysł na Prezent dla Rodziców Gdynia

Wykonywanie sesji narzeczeńskiej czyli zdjęć pary młodej przed ślubem przyszedł do naszego kraju niedawno. Szczerze bardzo lubię wykonywać sesje dla narzeczonych, a w szczególności gdy mam przyjemność fotografować moją przyszłą parę młodą… dzięki temu w czasie narzeczeńskiej sesji przyszła Panna młoda oraz Pan młody mają okazję „oswoić” się z obiektywem oraz sposobem mojej pracy, dzięki czemu w dniu ślubu wszystko jest łatwiejsze :-)

sesja narzeczeńska Gdańsk

Tego typu zdjęcia to też piękna pamiątka z czasu narzeczeństwa i czasem jedyna okazja na profesjonalne ujęcia nie w ślubnych strojach.

W przypadku tej konkretnej sesji moi klienci poszli o krok dalej i fotografie z sesji narzeczeńskiej wykorzystali do stworzenia wyjątkowych podziękowań dla swych rodziców.

sesja narzeczeńska w Gdańskuengagement session Gdansksesja narzeczeńska GdyniaJak już pisałem taka sesja to dla narzeczonych czasem pierwszy raz gdy stają oni przed obiektywem profesjonalisty, dzięki niej w dniu ślubu wiedzą już jak się zachować by wypaść korzystnie.

sopot sesja narzeczeńskasesja trójmiasto narzeczeńskasesje narzeczeńskie Gdańsksesja dla narzeczonych w Gdańskunarzeczeńskie plenery Gdańsksesje narzeczeńskie Gdyniasesje Sopot narzeczeńskiesesja narzeczeńska Trójmiasto

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć Parę młodą wykonującą osobiście podziękowania dla rodziców oraz gotowe już ramki z fotografiami z sesji narzeczeńskiej.

pomysł na podziękowanie dla rodzicówpodziękowania dla rodzicówprezent dla rodziców

Zapraszam wszystkie przyszły Pary młode na sesję narzeczeńską :-) Pozdrawiam i do zobaczenia!

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*