MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Magda & Jerome | Wesele Cegielnia Rzucewo | Ślub Gdyńska Kolegiata | Fotografia Ślubna Gdynia

Magdę oraz Jeroma zobaczyłem pierwszy raz w dniu ich ślubu, zawsze jadąc na reportaż gdzie nie miałem okazji wcześniej poznać moich klientów mam nadzieję, że będziemy z parą nadawać na tych samych lub chociaż podobnych falach… i na szczęście tak było i na tym ślubie. Przygotowania pary młodej odbywały się w uroczej zabytkowej Villi Admirał położonej w samym centrum Gdyni. Magda od samego początku zaproponowała przejście na „Ty” co szczerze mówiąc sporo ułatwia mi pracę. Na przygotowaniach na początku był z nami fryzjer, który czesał pannę młodą. Po zrobieniu ślicznej fryzury pojechał i zostałem na przygotowaniach sam z siedmioma kobietami – było wesoło. Poniżej zdjęcia z przygotowań jak i dalszej części reportażu ślubnego.

fotografia ślubna Gdyniazdjęcia ślubne Gdyniafotograf na ślub w Gdynizdjęcia z przygotowań ślubnych w Trójmieścievilla admirał Gdyniafotograf ślubny Gdyniazdjęcia ślubne TrójmiastoPan młody przygotowywał się piętro wyżej więc i u niego wykonałem kilka zdjęć z jego przygotowań. Jerome jest Francuzem, ale na szczęście świetnie mówił po angielsku więc bez problemu można było się z nim porozumieć.fotograf ślub Gdynianajlepszy fotograf ślubnydobre zdjęcia ślubnenajlepsze fotografie ślubne
fotografia slubna TrojmiastoPo powrocie do pokoju Magdy dokończyłem dokumentację jej przygotowań ślubnych po czym udałem się do kościoła Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni czyli Gdyńskiej Kolegiaty gdzie miała miejsce ceremonia zaślubin.zdjecia ślubne Gdyniafotograf na wesele Gdyniaslubny fotograf Trójmiastowyjątkowa fotografia ślubnaPara młoda w dniu ślubu poruszała się zabytkowym Volvo PV444 z 1957 roku.stare volvo gdynia do ślubu zabytkoweNo i czas na zdjęcia z mszy świętej, która była prowadzona w dwóch językach przez znajomego księdza pary młodej.
kościół nmp Gdynia ślub kolegiataślub kolegiata zdjęciakościół Najświętszej Maryi Panny Królowej NMP Gdyniaślub w kościele NMP w Gdyni zdjęciakolegiata NMP Gdyniakościół na ślub w Gdynimsza ślubna w dwóch językachzdjęcia ślubne w kościele w Gdynifotografia ślubna Gdyniazdjęcia ślub wesele Trójmiastofotografia ślubna Gdynia cennikdobry fotograf Gdyniafotograf ślubny Trójmiastodekoracje w kościele NMP w Gdynizdjęcia z kościoła NMP w Gdyniprofesjonalna fotografia ślubna Gdyniazdjęcia ślub wesele kościół Gdyniazdjęcia w kolegiacie Gdyńskiejdobre zdjęcia w kościelepopularny fotograf ślubnyfotografia ślubna świętojańska Gdyniazdjęcia ślubne w kościele Trójmiastofotograf ślubny pomorzezdjęcia ślubne pomorskiePo mszy świętej udaliśmy się z parą i świadkami na krótki plener ślubny, zdjęcia z niego można zobaczyć tutaj. Następnym punktem reportażu ślubnego było wesele, które odbyło się w niewątpliwe urokliwym miejscu jakim jest Cegielnia w Rzucewie. Wyjątkowa sala weselna położona wśród pięknej zieleni tuż nad samym brzegiem morza we wsi Rzucewo, jak sama nazwa wskazuje w miejscu tym dawno temu był zakład w, którym były produkowane cegły.
wesele cegielnia rzucewozdjęcia z wesela w cegielni w Rzucewiesala weselna cegielni Rzucewo zdjęcia fotografiezdjęcia cegielni w RzucewieNa zdjęciu poniżej można zobaczyć jedną z ciekawostek na ślubie czyli „Happy Feet” – wygodne japonki, które mogą zastąpić niewygodne szpilki :-) Para młoda jak widać zadbała o najdrobniejsze szczegóły.
cegielnia Rzucewo opinie ślub weselewystrój sali Cegielnia RzucewoCegielnia w RzucewieCegielnia Rzucewo zdjęcia ślubneFotograf Cegielnia RzucewoFotograf ślubny RzucewoFotograf w Rzucewiezdjęcia Cegielni w Rzucewieślub wesele Cegielniaciekawe miejsce na ślub Cegielniafotografia ślubna Rzucewofotograf ślubny Cegielnia Rzucewowesele w Cegielni w Rzucewiedekoracje sali w Rzucewie Cegielniaładnie miejsce na wesele TrójmiastoNa weselu „gościem” był też pies rodziców Magdy… jak widać na poniższych zdjęciach był też częstym gościem na parkiecie :-)
pies na weselusala ślub wesele RzucewoRzucewo zdjęcia fotografie CegielniaFotograf na ślub w CegielniFotograf CegielniaW czasie wesela Para młoda zaprosiła swoich gości na przepiękny pokaz fajerwerków, który zrobił na wszystkich niesamowite wrażenie.
fajerwerki Cegielnia Rzucewofajerwerki na ślubie weselu Gdyniapokaz sztucznych ogni ślub wesele Trójmiastofajerwerki ślubne Trójmiastowesele cegielnia RzucewoCegielnia-Rzucewozdjęcia z wesela w CegielniCegielnia na ślub weselezdjęcia Cegielniawesele w Cegielni opinieładne miejsca na weselazespół muzyczny Cegielnia Rzucewofotografie ślubne w Rzucewiezdjęcia z Rzucewareportaż ślubny Rzucewo Cegielniaciekawe miejsce na ślub wesele GdyniaCegielnia sala na weseleoryginlane zdjęcia ślubne z weselaCegielnia Rzucewo ceny cennikfotgrafie z Cegielni w RzucewieCegielnia Rzucewo wesele zabawafotografia ślubna Rzucewoślub wesele CegielniaNa weselu grał znakomity zespół muzyczny DeLuzers. Perkusja i granie na żywo to jest to!
zespół muzyczny DeLuzers CegielniaDeLuzers ślub wesle zespół

Zdjęcia ślubne z plenerów ślubnych Magdy i Jeroma opublikuję w kolejnych wpisach.

Muzyka: Zespół DeLuzers – http://www.deluzers.com
Samochód: Volvo PV444 – http://www.classicwedding.pl
Wesele: Cegielnia Rzucewo – http://www.cegielnia-rzucewo.pl
Przygotowania: Villa Admirał Gdynia – http://www.admiralvilla.com.pl
Kościół: Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni – www.nmp-gdynia.pl

23 czerwca 2013 - 18:06

Kinga - Witam,
Swietne sesje zdeciowe.
MAm dwa pytania:
1. Czy Magda & Jerome mieli msze slubna w jezyku polskim czy angielskim? Pan mlody nie mowi po polsku, prawda? Ja rowniez w przyszlym roku biore slub z obcokrajowcem w Gdyni I jestem ciekawa tej ceremonii zaslubin.
2. Rozumiem ze pan mowi po angielsku? :)

Dziekuje
Kinga Bednarz

12 lipca 2013 - 23:45

Maziarz - Wysłałem do Pani e-maila :-)

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*