MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Nowoczesny Plener Ślubny w Gdyni | Zdjęcia Ślubne Gdynia Sea Towers

W poprzednim wpisie na blogu pokazałem zdjęcia z reportażu ślubnego Asi oraz Marka. Dziś czas na prezentację zdjęć z ich nowoczesnej ślubnej sesji plenerowej, która odbyła się w Gdyni. Zdjęcia rozpoczęliśmy od najwyższego budynku mieszkalnego w Polsce czyli Sea Towers. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z tego pleneru ślubnego.

plener ślubny Gdyniafotografia ślubna Gdynianowoczesny plener ślubny w GdyniPo kilku zdjęciach wykonanych na nowoczesnych korytarzach budynku udaliśmy się z parą młodą na taras widokowy budynku, gdzie przywitały nas pięknie widoki… oraz silny wiatr :-).zdjęcia ślubne Gdynia Sea Towerszdjęcia ślubne Gdyniafotografia ślubna Gdyniaplener ślubny Gdyni Sea Towersnowoczesna fotografia ślubnawidok z Sea Towers w Gdynifotografia ślubna Gdyniataras widokowy Sea TowersPo wykonaniu zdjęć ślubnych na tarasie schowaliśmy się przed wiatrem do środka w celu kontynuowania sesji ślubnej.sala bankietowa Sea Towerszdjęcia Sea Towersfotograf ślubny GdyniaBył też czas na kilka fotografii ślubnych na dole budynku.fotograf ślubny z Gdyniplener ślubny Gdynianowoczesny plener ślubny w GdyniKolejnymi miejscami plenerowymi była przystań jachtowa w Gdyni oraz ulica Świętojańska – sesja była bardzo Gdyńska :-).oryginalny plener ślubny Gdynia łódki jacht clubjach klub Gdynia zdjęciaplener ślubny Gdyniazdjęcia ślubne Gdyniaplener ślubny nad morzem Gdyniazdjęcia ślubne w Gdyni Świętojańskaplener ślubny na ulicy Świętojańskiejfotografia ślubna zdjęcia ślubne Świętojańska Gdynia

Mam nadzieję, że zdjęcia się podobały. Jeśli tak zapraszam do komentowania i polubienia wpisu :-) Pozdrawiam Serdecznie!

18 października 2012 - 12:23

Fotograficznestudio.pl - Bardzo fajna sesja, ciekawe miejsce na zdjęcia :)

6 stycznia 2013 - 10:46

Mariusz Wacławiak - Sea Towers prezentuje sie bardzo wdzięcznie, dobry materiał!

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*