MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Plener Ślubny Stocznia Gdynia | Sesja Plenerowa w Trójmiejskim Lesie | Zdjęcia Sea Towers

Poniżej przedstawiam jeden z moich ulubionych plenerów ślubnych wykonanych w 2011 roku. Mimo, że temperatura w słońcu sięgała 40’C a powietrze „stało” to było cudownie! Pozdrowienia dla Ani i Tomka – dzięki za świetną zabawę na Waszym plenerze :-)

Sesję plenerową rozpoczęliśmy na terenach Stoczni Gdynia. Miejsce idealne na zdjęcia ślubne w klimacie industrialnym.

plener ślubny Stocznia Gdyniaoryginalna fotografia ślubna Gdyniafajne zdjęcia ślubne Trójmiastoplenery ślubne Gdyniaindustrialny plener w Gdyniciekawe plenery ślubne Gdyniaładne zdjęcia ślubne Gdyniafotografia ślubna w stoczniniebanalne plenery ślubne w Trójmieściemaziarz plener ślubny

Zdjęcie poniżej jest moim ulubionym zdjęciem ślubnym z całej sesji… kojarzy mi się z kadrem filmowym :-)

fotografia ślubna Gdynia

Kolejnym miejscem na zdjęcia były okolice najwyższego budynku w Gdyni czyli Sea Towers. Miejsce to robi się powoli kolejnym „Orłowem” ciężko tam nie trafić na inna parę ślubną :-)

zdjęcia sea towersfotografie zdjęcia seatowers Gdynia

Na zdjęcia w ostatnim plenerze miałem ochotę od 2-3 lat, często tam jeżdżę rowerem i zawsze mówiłem sobie, że muszę tu zrobić plener ślubny. Jako, że do miejsca trzeba przejść kawałek w „trudnym” terenie, ciężko było przekonać do niego pary ślubne, ale nie Anię i Tomka :-)

plener ślubny w lesienaturalne zdjęcia ślubne Gdyniaładne plenery ślubne w Gdynimaziarz plenery ślubnefotografia ślubna nad rzeką Gdyniaoryginalne plenery ślubne w Trójmieściemaziarz fotograf opiniepiękne zdjęcia ślubne Gdyniasesja plenerowa w trójmiejskim lesieplener ślubny Gdynia

Na koniec mały bonus w postaci kliku śmiesznych zdjęć, które powstały w czasie tego pleneru ślubnego :-) Było ich więcej ale nie wszystkie nadają się na bloga :-)

śmieszne zdjęcia ślubnewesoła fotografia ślubnawesołe zdjęcia ślubne

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*