MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Monika i Karol | Plener Ślubny Gdańsk | Sesja Plenerowa w Sopocie

Zdjęcia z reportażu ze ślubu Moniki i Karola prezentowałem w poprzednim wpisie. Dziś czas na fotografie z ich pleneru ślubnego. Na zewnątrz było zimno i wietrznie dodatkowo od czasu do czasu padał deszcz… ale jak widać po zdjęciach para młoda dała radę pozować w tak trudnych warunkach :-)

Plener ślubny na szczęście rozpoczęliśmy w przytulnej restauracji „Brovarnia” gdzie wykonaliśmy kilka zdjęć, następnie udaliśmy się do znajdującego się nad nią „Hotelu Gdańsk”. Przy okazji pragnę podziękować obsłudze za umożliwienie wykonania zdjęć.

plener ślubny Gdańskfotografia ślubna browarnia w Gdańskuplener ślubny brovarnia Gdańskplener ślubny hotel Gdańskzdjęcia browarnia hotel Gdańskplener ślubny w Gdańskuhotel Gdańsk brovarnia zdjęciaplener ślubny fotografsesja plenerowa w Gdańskuplener ślubny Gdańskplener ślubny w wnętrzach Gdańskpomysł na plener ślubny w Gdańskuhotel Gdańsk brovarnia ślub weselegdzie wykonać w Gdańsku plener slubnyzdjęcia ślubne Gdańskfotografia ślubna Gdańskfotograf ślubny GdańskPo zdjęciach w ciepłych i przytulnych wnętrzach przyszedł czas na zmierzenie się z zimnem panującym na zewnątrz :-) Oj wiało, było zimno i od czasu do czasu kropił deszcz.oryginalny plener ślubny w Gdańskuwyjątkowa fotografia ślubna Gdańskmiejsce na plener ślubny w Gdańskumilicja plener ślubny Gdańskzdjęcia ślubne w Gdańskufotograf na ślub w Gdańskufotografia ślubna w Gdańskuplener ślubny w Trójmieściefotograf ślubny GdańskNastępnym miejscem, w którym wykonaliśmy zdjęcia ślubne był Sopot. Sesję plenerową w tym mieście rozpoczęliśmy od parku, który się prześlicznie prezentował w jesiennych barwach. Na nasze szczęście zza chmur od czasu do czasu pojawiało się słońce, które choć na chwilę podnosiło temperaturę oraz pięknie oświetlało jesienne barwy.sesja plenerowa w Sopocieplener ślubny Sopotfotograf w Sopociesesja plenerowa Sopotfotograf na ślub w Sopociezdjęcia ślubne w parku w SopocieOstatnim a zarazem najtrudniejszym dla pary młodej z uwagi na silny zimny wiatry miejscem była sopocka plaża. Na szczęście jak widać na zdjęcia nie dali po sobie poznać, że jest im zimno :-)plener ślubny nad morzemsesja plenerowa nad morzem jesieniąplener ślubny w Sopociejesienny plener ślubnyzdjęcia ślubne na plaży w Sopociefotografia ślubna na plaży w Sopociezdjęcia ślubne Sopotplener ślubny Sopot

Niech ten plener będzie przykładem, że zdjęcia plenerowe można zrobić w każdej pogodzie. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga i zapraszam do kolejnych odwiedzin :-)

13 marca 2012 - 06:01

Radek Raduński - Błażej kiedy ty znajdujesz czas na aktualizowanie tego bloga :) Materiał fajny … szczególnie Brovarnia bo tam jeszcze takich zdjec nie widziałem:) Super

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*