MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Fotograf na Pierwszą Komunię Świętą Gdańsk | Fotografia Komunijna Gdynia

Uroczystość pierwszej komunii świętej Oliwi odbyła się w uroczym miejscu jakim jest „Dworek na błotach” w Załakowie koło Sierakowic. Na miejsce uroczystości przyjechałem gdy obiad dobiegał końca by wykonać w plenerowe zdjęcie z okazji pierwszej komunii świętej. Gdy wyjeżdżałem na zlecenie w Gdyni padał deszcz na szczęście Załakowo powitało mnie słońcem. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z pleneru komunijnego Oliwi.

fotograf na pierwszą komunię świętą Gdańskfotografia komunijna Gdańskfotograf na komunię Trójmiastofotografia komunijna Gdyniafotograf na plener komunijnyfotografia komunijna Sopotfotografia komunijna w Gdańskupamiątka z komunii świętejfotograf na komunię Gdyniafotograf na komunię Gdańskfotograf na pierwszą komunię świętą GdyniaW plenerze z okazji pierwszej komunii świętej brały udział także inne dzieci zaproszone na uroczystość.fotograf na komunię Gdańskdobry fotograf na komunię Trójmiastofotograf plener komunia Gdynia Gdańsk Sopotfotografia komunijna Gdynia Gdańskfotograf komunia święta Gdynia Trójmiasto Sopotsesja fotograficzna komunia Gdynia Gdańskzdjęcia komunijne Gdyniafotografia komunijna GdańskNaszej sesji bacznie przyglądał się młodszy brat Oliwi.zdjęcia komunia Gdańsk Gdynia Sopotfotograf na pierwszą komunię świętą Trójmiastozdjęcia z pierwszej komunii Kartuzy Żukowo Sierakowicefotograf na komunię Rumia Reda Wejherowozdjęcia z pierwszej komunii świętej Kartuzy Kolbudy Lębork

Jeśli szukasz fotografa na komunię swojego dziecka lub chcesz ofiarować taką sesję komuś w prezencie zapraszam do kontaktu :-)

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*