MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Ślub w Kościele WNMP w Żukowie | Wesele Kozi Gród Pomlewo

Dziś na blogu zaprezentuję 62 fotografie ślubne Weroniki i Rafała. Z parą młodą spotkałem się pierwszy raz w dniu Ich ślubu, współpraca od początku przebiegała wzorowo. Na zewnątrz była przepiękna pogoda dzięki czemu część przygotowań ślubnych odbyła się w ogrodzie. Makijaże ślubne wykonała wizażystka Magda Purchla. Zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć.

fotografia ślubna Gdańskfajne fotki ślubneciekawe zdjęcia z przygotowańfotografie ślubne z pomysłemładne zdjęcia ze ślubuprzygotowania ślubne w Gdańskuciekawa fotografia ślubna Trójmiastofotograf ślubnyoryginalne zdjęcia ślubneoryginalne zdjęcia na ślubie

Para młoda do śluby pojechała ślicznym białym Rolls Royce’m.

Rolls Royce GdańskRolls Royce do ślubu Trójmiasto

Przed kościołem udaliśmy się do domu rodzinnego Panny młodej na przygotowania.

błogosławieństwo pary młodej

Msza święta odbyła się w piękny zabytkowym kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Pannyfotografia ślubna Żukowozdjęcia ze ślubuKościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Żukowokościoły w Żukowiezdjęcia z WNMP w Żukowiestary kościół ŻukowoWniebowzięcia Najświętszej Maryi Pannyfotografie ślubne Żukowofotograf ślubny z Żukowazdjęcia ślubne ŻukowoFotograf na ślub na Kaszubach zdjęcia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie

Po ślubie kościelnym w strugach deszczu udaliśmy się do pobliskiego hotelu „Kozi Gród” w Pomlewie (Kozia Góra) gdzie odbyło się wesele.

zdjęcia z kościoła w Żukowiezdjęcia z Koziego Groduwesele Pomlewo

Gdy tylko Para młoda przyjechała do Koziego Grodu, deszcz jak na zamówienie przestał padać dzięki czemu powitanie Weroniki i Rafała oraz życzenia odbyły się na dworze.

ślub na Kaszubachsala weselna Kozia Górazdjęcia z Koziego Grodufotografia ślubna Pomlewo

Po przywitaniu i rzutem kieliszkami na szczęście, Para młoda zatańczyła swój pierwszy taniec. Za oświetlenie sali, które dodało jej wiele uroku odpowiedzialny jest Dj Alexx.

rzut kieliszkami pary młodejpierwszy taniec weselezdjęcia z pierwszego tańca

Niespodzianką dla gości był profesjonalny barman, który nie tylko serwował wyśmienite drinki ale również uczył gości weselnych jak je robić. Jak widać na zdjęciu pokaz zrobił wrażenie nie tylko na dorosłych :-).

barman na wesele Gdańskpokaz barmański na weseluwesele Kozi Gród zdjęciafotografie ślubne z Koziego Grodufotograf ślubny Żukowoślub w Pomlewie

Po pokazie barmańskim wesele w Kozim Grodzie ruszyło na całego, jak mogło być inaczej kiedy na parkiecie bawiła się rodzina Panna młodej z Kaszub i Pana młodego ze Śląska.

zabawa weselnafotograf PomlewoKozi Gród PomlewoKozia Góra zdjęcia

Z dodatkowych atrakcji weselnych goście robili pokazy picia wody z butelki pod wódce :-).

Polskie weseleślub w Kozim Grodziewesele na Kaszubachdynamiczne zdjęcia ślubneślub i weselezdjęcia z wesela w Kozim Grodziefotografie ślubne Pomlewodobra fotografia ślubnafotografia Kozi Gródładne miejsce na wesele na Kaszubachślub i wesele w Kozim Grodziefotografia ślubna i weselnazdjęcia ślubne Kaszubyzdjęcia fotografie Kozi Gródzabawy na oczepiny

Zdjęciami z zabaw oczepinowych lub jak kto woli odczepinowych kończę ten wpis na blogu :-) W następnym wpisie pojawią się zdjęcia z pleneru ślubnego Weroniki i Rafała, który odbył się w Gdańsku.

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*