MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Zdjęcia Stadionu Piłkarskiego PGE Arena w Gdańsku | Stadion Lechia Gdańsk

PGE Arena Gdańsk to stadion piłkarski w Gdańsku wybudowany z myślą odbywających się w roku 2012 w Polsce mistrzostwach europy w piłce nożnej. Obiekt mieści się przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk w dzielnicy Letnica. Obecnie stadion jest zarządzany przez klub piłkarski Lechia Gdańsk.

Stadion może pomieścić 42 105 miejsc. Sponsorem tytularnym jest Polska Grupa Energetyczna stąd w jego nazwie człon PGE, początkowo obiekt nazywał się Baltic Arena (Arena Bałtycka).

W czasie budowy stadionu PGE Arena w Gdańsku byłem jego częstym gościem. Wykonywałem zdjęcia z przebiegu prac budowlanych oraz fotografie referencyjne gotowych produktów dla trzech firm wykańczających stadion. Poniżej zdjęcia gotowego już stadionu w Gdańsku.

Zdjęcia stadionu piłkarskiego PGE Arena w Gdańsku zdjęcie fotografie stadionu Lechia Gdańskzdjęcie fotografie pgearena baltic arena bałtycka Gdańskstadion piłkarski Gdańsk Letnica euro 2012zdjęcia zdjęcie fotografie fotografia stadion narodowy Gdańsk euro 2012zdjęcia pge arena Gdańsk

W następny wpisie zaprezentuję zdjęcia nocne stadionu.

19 lutego 2012 - 20:47

Zdjęcia Stadionu PGE Arena w Gdańsku Nocą | PGE Arena Fotografie Nocne » MAZIARZ BLOG - […] niedawnym wpisie na blogu zaprezentowałem zdjęcia stadionu PGE Arena w Gdańsku. W tym poscie można […]

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*