MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Maziarzowe Zdjęcia Ślubne | Kilka aktualności

Wiele wspaniałych ślubów i sesji plenerowych za mną. To już Połowa lipca – połowa sezonu ślubnego. Na dyskach czeka góra materiału do obróbki. Coraz więcej kilometrów zrobionych w drodze na wyjazdowe śluby i plenery (pozdrowienia dla misiaczków z Torunia za przymknięcie oka :)). Kilka „zarwanych” nocy na obróbkę, ciągły brak czasu… ale kocham tę robotę! :-)

Osoby, które lubią moją firmę na facebooku widziały już poniższe zdjęcia, ale nie każdy (chyba? :)) ma „fejsa” więc poniżej prezentuję kilka moich ulubionych zdjęć z tego sezonu ślubnego. Wszystkim dotychczasowym parą dziękuję za zaufanie i miłą współpracę.

W tym tygodniu końca dobiegł też remont mojego studia fotograficznego, który miał trwać tydzień a trwał miesiąc, ale niestety tak to jest z remontami :-) Jutro pierwsza sesja rodzinna po remoncie, ale już nie mogę doczekać się zimy kiedy będę miał więcej czasu na fotografię studyjną.

No to tyle wstępu od autora… miłego oglądania, lubienia, komentowania…

dobry fotograf ślubny trójmiasto

najlepsza fotografia ślubna Gdańsk

najlepszy fotograf ślubny Gdynia

bardzo dobra fotografia ślubna

dobry fotograf Gdańsk

najładniejsze zdjęcia ślubne

najlepsze plenery ślubne

A taki ostatnio widoczek zobaczyłem, za szybą samochodu wracając z pleneru ślubnego w Łebie… musiałem się zatrzymać i zrobić zdjęcie :-)

fotografia krajobrazowa Gdynia

Pozdrawiam wszystkich czytających mojego bloga!

8 stycznia 2012 - 01:33

Aero - Zdjęcie z czerwonym lizakiem ma coś w sobie, podobnie jak reszta ujęć.

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*