MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Plener Ślubny w Ostródzie | Oryginalna Ślubna Sesja Plenerowa Kasi i Marcina

Słowem wstępu – sezon ślubny w pełni… reportaż za reportażem, plener za plenerem… wczoraj wróciłem z pleneru o 22:00. Dziś o 5:30 byłem na nogach by o 6:00 rozpocząć kolejny plener. Mimo wszystko kocham moją pracę :-) Dodatkowo od miesiąca w moim studio fotograficznym trwa remont, który miał trwać tydzień… no ale do sedna.

Dziś czas na zapowiadany w poprzednim wpisie oryginalny plener ślubny Kasi i Marcina, który odbył się w Ostródzie. Na początku pleneru towarzyszyła nam piękna Warszawa, którą młoda para jechała do ślubu. Na pierwsze miejsce sesji plenerowej wybraliśmy opuszczoną stację benzynową.

fotografia ślubna Ostróda

Warszawa FSO Ostróda

plener ślubny w Ostródzie

fotograf na ślub Ostróda

ciekawy plener ślubny

gdzie zrobić sesję plenerową

oryginalna ślubna sesja plenerowa

opuszczona stacja benzynowa

Po zdjęciach ślubnych w klimatach industrialnych przyszedł czas na trochę natury… Kasia i Marcin to zapaleni podróżnicy i druga część pleneru ślubnego była wykonana pod kątem motywu podróży.

stary rower plener ślubny

klasyczny plener ślubny

naturalna sesja plenerowa ślubna

zdjęcia ślubne Ostróda

Kolejnym miejscem fotografii ślubnych był opuszczony budynek na bocznicy kolejowej.

zdjęcia ślubne fabryki budynki opuszczone

industrialne zdjęcia ślubne

odjechane plenery ślubne

Mówi się, że najlepsze na koniec… tak i było tym razem a na 100% tego zdania był pan młody, który jest wielkim pasjonatem żeglarstwa.

ciekawe sesje ślubne w plenerze

profesjonalna fotografia ślubna Ostróda

plener ślubny jezioro żaglówka

zdjęcia ślubne na żaglówce

Co ciekawe jadąc z Gdańska na plener całą drogę towarzyszyły mi intensywne opady deszczu i burze. Po dojechaniu do Ostródy i w czasie całego pleneru obserwowałem tylko zbliżające się z nad Gdańska burzowo – deszczowe chmury. Na całe szczęście burza przeszła obok Ostródy… czasem warto zaryzykować i wykonać plener ślubny mimo zapowiadanych opadów deszczu :-)

17 października 2017 - 09:45

Mirosław - Bardzo udane zdjęcia ślubne. Szczególnie świetny pomysł z wężami od dystrybutorów paliwa, Pan Młody wygląda jak rodem z dzikiego zachodu :) Ogólnie galeria bardzo mi się podoba.

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*