MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Plener ślubny Jurata | Fotografia ślubna Jastarnia | Sesja plenerowa nad morzem

Linda i Marcin przyjechali na plener ślubny nad morzem aż z Warszawy. Jako, że fryzjer i makijaż panna młoda załatwiła z dnia na dzień i wszystko odbywało się w „biegu” sesję plenerową rozpoczęliśmy z „małym” opóźnieniem :-) dlatego też zaczynamy zdjęciem w czasie zachodu słońca…

plener ślubny Puck

Po zdjęciach ślubnych w zbożu udaliśmy się do Juraty na plażę przy hotelu Bryza. Słońce schowało się już za horyzontem… ale od czego jest wysokie ISO i jasne obiektywy ;-).

fotograf ślubny Juratafotografia ślubna Jastarnia

fotograf na plener ślubny półwysepzdjęcia ślubne Helsesja plenerowa nad morzem Juratafotograf ślubne Hel Jurata Jastarnia WładysławowoFotograf ślub Jurata Jastarniasesja plenerowa nad morzem Jastarniazdjęcia ślubne Juratafotograf ślubny Puck Jastrzębia Góra

Po zdjęciach na plaży udaliśmy się do wnętrz hotelu Bryza na kilka zdjęć.

Fotograf Hotel Bryza JurataFotografia ślubna Jurata

Kolejnym miejscem naszego pleneru ślubnego w Juracie było molo. Turyści byli zdziwieni widokiem pary młodej w środku tygodnia na molo, dużo osób składało życzenia – fajna sprawa :-).

zdjęcia ślubne fotograf Helplener ślubny Władysławowo Puck

Na sam koniec sesji zmęczeni udaliśmy się na Gofry w Juracie… ponoć najlepsze nad polskim morzem, ja i tak wolę te w Sopocie ;-).

sesja plenerowa nad morzem

Pewnie wiele osób się dziwi czemu Linda i Marcin pokonali ponad 400km by zrobić sobie zdjęcia nad morzem… a ja się nie dziwię i cieszę się, że coraz więcej par chce mieć w swoim albumie ślubnym fajne i oryginalne zdjęcia ślubne.

A może mieszkacie gdzieś w południowej Polsce i macie ochotę na plener ślubny nad morzem? Nic prostszego… fotografa już znaleźliście, w razie pytań proszę o kontakt na maila – doradzę co i jak ;-)

19 kwietnia 2011 - 09:21

Jerzy Modrak - Sopockie molo – to jest to!

12 stycznia 2012 - 21:10

Martyneczkax♥ - Piękne zdjęcia , cudowne kadry .:)

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*