MAZIARZ BLOG » Blog fotografa Błażeja Maziarza

Widowisko Roberta Wilsona „Solidarność. Twój Anioł wolność ma na imię” 30. rocznica Sierpnia ’80

To było wspaniałe widowisko plenerowe w reżyserii Roberta Wilsona. Mimo, że pogoda nie była za piękna a żeby dostać się pod scenę trzeba było spacerować po błocie było warto! Marianne Faithfull, Macy Gray, Angelique Kidjo, Philip Glass, Kayah oraz inni dali wspaniały koncert, a wszystko z doskonałym humorem poprowadził Wojciech Mann :-). Na końcu całości dopełnił wspaniały pokaz fajerwerków i dźwięku w reżyserii Roberta Wilsona. Szkoda tylko, że miejsce gdzie odbywał się koncert wkrótce się przemieni w centrum handlowe… bo stoczni już tam nie ma. Więcej informacji o imprezie tu.

Poniżej parę zdjęć z małpki bo niestety lustrzanki nie można było wnosić…

30 rocznica sierpnia 80 zdjęciaRobert Wilson GdańskSolidarność. Twój Anioł wolność ma na imię GdańskW pewnym momencie za plecami wszystkich rozbrzmiały dźwięki… cudownie to wyglądało, w oknach sylwetki osób grających i śpiewających na żywo + gra świateł.

Stocznia Gdańsk zdjęciakoncert stocznia zdjęciaSierpień 80obchody Solidarność GdańskKoncert Stocznia GdańskTwój Anioł wolność ma na imię zdjęciazdjęcia fotograf Gdańskpokaz fajerwerków Gdańsk

8 października 2010 - 01:18

www.fotogrupa.pl - Nieźle to musiało wyglądać. Lustrzanek nie można było wnosić??? Dyskriminacja :) Ale w końcu to nie sprzęt robi dobre zdjecia !!! PS… dzięki za ostatnie polecenie … będę pamiętał przy najbliższej okazji napewno się odwdzięczę … pozdrowionka

26 listopada 2010 - 02:14

Fotograf Gdańsk - Z tą dyskryminacją to standard, zazwyczaj nie związany nawet z organizatorami tylko gwiazdami…Sam koncert ciekawy ale chyba zbyt pod obcokrajowców przygotowany, zabrakło tego prawdziwego polskiego ducha solidarności. Ale to subiektywne odczucie :)

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany Wymagane pola są zaznaczone *

*

*